top of page

Margit Kurmi joogatunnid Haaberstis

Joogatunnid "Jooga naisele 50+" toimuvad Urban Yogini kaunis merevaatega stuudios, Mõisa 4, Rocca al Mare, Al Mare Ärimaja, Tallinn, 8. korrus.

Tund kestab 90 minutit kell 17:30 - 19:00. Matid ja pleedid on olemas kohapeal. Riietu mugavalt vabalt langevatesse naturaalsest materjalist rõivastesse. Oodatud on nii algajad kui edasijõudnud, sobib ka eakatele. Parkida saab maja ees 2 tundi tasuta parkimiskellaga.

Energiapanus: kuutasuna 60 eurot (4 korda a 15 eurot). Nüüd ka Stebbys, otsinguga Margit Kurmi joogatunnid!

Esmakordseks registreerumiseks palun kirjuta: margitkurm@gmail.com


Mis on Kundalini jooga?

Kundalini jooga (KJ) on enda tundmaõppimise teel suurepärane tehnoloogia ja mitmekesine tööriistakast. Ta mõjutab närvi- ja näärmesüsteemi, luues sisemisi kogemusi üksolekust, rahust ja suunast, kuhu edasi liikuda. KJ suurendab vaimset teadlikkust ja vabastab inimese potentsiaali, õpetades, kuidas pääseda ligi ja toita oma sisemist meistriks saamise protsessi ning selle avaldumist elus. Kundalini jooga (KJ) on mõeldud keha ja vaimu ettevalmistamiseks, tehes seda turvaliselt ning järkjärgult, et kogeda vähem stressi ning rohkem elujõudu.

Tund koosneb sisse- ja väljahäälestusest, hingamisharjutustest, soojendusest, temaatilisest harjutuste seeriast, 11 min. lõdvestusest ja meditatsioonist.


Kes ma olen?

Olen joogaõpetaja-lugude vestja, kes soovib aidata Sul leida oma juuri. Mulle meeldib kokku panna kõrgetesse energiatesse viivad praktikad ja teemaga haakuvad müüdid ja muinaslood. Minu huvi on ka keeled ja sõnade tähendusväljad – olen töötanud aastaid tõlkealal, saanud end proovile panna nii projekti- kui ettevõtte juhina.

Olen lõpetanud I ja II taseme õpetajakoolituse õpetaja Satyavrati Yogi juures Prantsusmaal 2007., Naad jooga (helijooga) õpetajakoolituse Raj Academy of Asian Music’ koolis Londonis 2012. ja meditatiivse tervendamise I ja II taseme (Meditative Healing) PhD Jivan Mukta juures 2017. aastal. Olen koolitaja Aquarian Teacher Academy (ATA) juures ja õpetan kuuendat aastat I taseme kundalini jooga õpetajaid PhD Jivan Mukta meeskonnas Hatu Akadeemias.

Comentarios


bottom of page