© 2014 Hingevärava heli

 Sat Nam! Saame tuttavaks!

Oleme Eesti Kundalini Jooga Õpetajate Ühingu asutajaliikmed. 

2009. aastast teeme ühiselt laagreid ja õpitubasid. Senised teemad on avanud naiseks olemist, suhteid, enesetervendamist ja stressi, tšakrate ja  viie ürgelemendi olemust, toitumist, küllust.

Meie sündmuste kaasloojad on loodus, väetoidud, mängud, muinasjutud ja gongihelid.

 

Taranbir  Kaur (Margit Kurm) - kundalini jooga avas mulle ukse 12 aastat tagasi ja sellest ajast peale olen olnud vaimustunud õpilane ja jagaja. Olen lõpetanud I ja II taseme õpetajakoolituse Amrit Nam Sarovaris õpetaja Karta Singhi juures Prantsusmaal, Naad jooga (helijooga) õpetajakoolituse Raj Academy of Asian Music’ koolis Londonis ja meditatiivse tervendamise  I ja II taseme (Meditative Healing) õpetaja Jivan Mukta Singhi juures. Hetkel õpin KRI Aquarian Academy's õpetajate koolitajaks.  Minu vaimne nimi Taranbir tähendab päästvat purjekat, kes viib meid kõiki Lõpmatusse.

+5666 5956, Taranbir @ kundaliniyoga.ee

 

Shabad Atma Kaur (Tiina Pappel) - olen läbimas siin maal oma õppetundi ja püüan võtta kõiki inimesi, nagu nad on – ilustamata, eelarvamusteta, muutumises ...
Olen lõpetanud I ja II taseme õpetajakoolituse joogakoolis Amrit Nam Sarovarõpetaja Karta Singhi juures Prantsusmaal, lisaks olen aroomiterapeut. Õpetajana on minu nimi Shabad Atma, mis tähendab Looja hinge, kel on potentsiaal panna võnkuma jõuline ürgheli ...

+5301 4204, tiinaramdas @gmail.com

Haridass Kaur (Liina Mark)- minu südameteemaks on pere ja lapsed. Olen lõpetanud I taseme õpetajakoolituse joogakoolis Amrit Nam Sarovar õpetaja Karta Singhi juures Prantsusmaal ja Jivan Mukta Singhi juures Eestis,  õppinud lastejoogat õpetaja Atma Singhi ja meditatiivset tervendamist Jivan Mukta Singhi juures. Lisaks olen veel hingamisterapeut. Minu vaimne nimi Haridass tähendab - see, kelle kõrgem teadvus saavutatakse läbi Looja teenimise.

+5622 1121 liina @ printing.ee

 
Hingevärava Heli Ühing MTÜ

Arvelduskonto  SEB EE511010220199909222

Registrikood 80333036

Kirjuta meile!