Sat Nam! Saame tuttavaks!

Oleme Eesti Kundalini Jooga Õpetajate Ühingu asutajaliikmed. 

2009. aastast teeme ühiselt laagreid ja õpitubasid. Senised teemad on avanud naiseks olemist, suhteid, enesetervendamist ja stressi,  viie ürgelemendi olemust, toitumist, küllust.

Meie sündmuste kaasloojad on loodus, väetoidud, mängud, muinasjutud ja gongihelid.

 

Taranbir  Kaur (Margit Kurm) - kundalini jooga avas mulle ukse 15 aastat tagasi ja sellest ajast peale olen olnud vaimustunud õpilane ja jagaja. Olen lõpetanud I ja II taseme õpetajakoolituse Amrit Nam Sarovaris õpetaja Karta  juures Prantsusmaal, Naad jooga (helijooga) õpetajakoolituse Raj Academy of Asian Music’ koolis Londonis ja meditatiivse tervendamise  I ja II taseme (Meditative Healing) õpetaja Jivan Mukta juures. Olen Kundalini Jooga Uurimisinstituudi (KRI) associated trainer ja õpetan I taseme kundalini jooga õpetajaid. Olen õppinud ka Tiibeti massaazi.

+5666 5956, Taranbir @ kundaliniyoga.ee

 

Shabad Atma Kaur (Tiina Pappel) - olen läbimas siin maal oma õppetundi ja püüan võtta kõiki inimesi, nagu nad on – ilustamata, eelarvamusteta, muutumises ...
Olen lõpetanud I ja II taseme õpetajakoolituse joogakoolis Amrit Nam Sarovarõpetaja Karta juures Prantsusmaal, lisaks olen aroomiterapeut. 

+5301 4204, tiinaramdas @gmail.com

Haridass Kaur (Liina Mark)- minu südameteemaks on pere ja lapsed. Olen lõpetanud I taseme õpetajakoolituse joogakoolis Amrit Nam Sarovar õpetaja Karta Singhi juures Prantsusmaal ja Jivan Mukta juures Eestis,  õppinud lastejoogat õpetaja Atma Singhi ja meditatiivset tervendamist Jivan Mukta  juures. Lisaks olen veel hingamisterapeut. 

+5622 1121 liina @ printing.ee

 
Hingevärava Heli Ühing MTÜ

Arvelduskonto  SEB EE511010220199909222

Registrikood 80333036

Kirjuta meile!

 

Sinu info on edukalt edastatud!