top of page

Vähem stressi, rohkem edu. Meistriklass PhD Jivan Muktaga. 28. jaanuaril 2023.

Koge sisemist jõudu, vastupidavust ja meisterlikkust!

Võimsad Kundalini jooga tehnikad äratavad inspiratsiooni ja visiooni. Vabasta ja lae närvisüsteemi ning südant sügavuti värske energia ja tarkusega.

Sissevaade 2023. aasta peenenergeetilistele väljakutsetele. See on elektromagnetvälja ehk aura aasta.


Sündmus toimub City Yoga Stuudios, 4. korrus, Niine 11, Kalamajas, parkimine https://cityyoga.ee/parkimine/


Mida Sa meistriklassis avastad?

Võimaluse kasutada ja kogeda isiklikku energiat, et tajuda ning mõista end energeetilise olendina. Stressikoormust (allostaatiline koormus ehk “keha kulumine" kuhjuva pinge tagajärjel) saab vähendada, kui tuua keha tagasi tasakaalu. Tunned end paremini, kui hormoonid ja ainevahetus on tasakaalus. Läbi jooga õpid, kuidas kohandada oma kehakeemiat ja vaimset jõudlust.

Meistriklass sisaldab teooriat ja praktikat ning tõlgitakse inglise keelest eesti keelde.


Ajakava: I osa 9:30 – 12:30 Vaheaeg 12:30– 14:00 II osa 14:00 – 17:00


Registreerumine aadressil margitkurm@gmail.com

Energiavahetus: 95 € registreerudes kuni 27.01, kohapeal 120 €

Selleks, et kindlustada koht meistriklassis, tee palun 45 € ülekanne Hingevärava Heli Ühing MTÜ kontole nr SEB EE511010220199909222 märkega meistriklass 28.01 ja oma nimi.


Meistriklassi juhendab üle 20-aastase rahvusvahelise kogemusega juhtiv joogaõpetaja ja tervendaja PhD Jivan Mukta, Tšiilist. Jivan Mukta on Yoga Lafontaine kooli rajaja ja meditatiivse tervendusmeetodi Meditative Healing™ looja. Ta on õpetaja ja kirjanik, kes ühendab teadlase oskused jooga ja meditatsiooni tervendavate kogemustega. Koos oma Eesti tiimiga on ta jaganud Hatu Akadeemias joogatarkusi juba viiele joogaõpetajate lennule https://hatu.ee/et/l1-opetajakoolitus/?lang=et

Loe rohkem temast siit https://www.yogalafontaine.com/jivan-mukta


Mis on Kundalini jooga?

Kundalini jooga (KJ) on mõeldud keha ja vaimu ettevalmistamiseks, tehes seda turvaliselt ning järkjärgult, et kogeda vähem stressi ning rohkem elujõudu. Ta mõjutab närvi- ja näärmesüsteemi, luues sisemisi kogemusi üksolekust, rahust ja suunast, kuhu liikuda. KJ suurendab vaimset teadlikkust ja vabastab inimese potentsiaali. See süsteem õpetab, kuidas pääseda ligi ja toita oma sisemist meistriks saamise protsessi ning selle avaldumist elus. Lisateavet Kundalini jooga kohta leiad siit: https://www.yogalafontaine.com/wha-is-kundalini-yoga


Info: margitkurm@gmail.com, 5666 5956 Margit Kurmbottom of page