top of page

Meditatiivse tervendamise seansid 29. märtsil PhD Jivan MuktagaTaaskäivita ja tasakaalusta. Meditatiivne tervendamine on meetod, mis kasutab isetervenemise väge koostoimes meditatiivse tervendava puudutusega.

Meditatiivse tervenduse seansil, mis kestab 60 min, saab kogeda tervendust ja energiate tasakaalustumist. Eraseanss pakub peenenergeetilist ruumi, et uurida võimalusi ning leida vabanemist ja tervenemist. Seansi viib läbi Jivan Mukta PhD, meetodi rajaja ja Meditative Healing Programmi™ juht. Ta on õpetaja, kirjanik ja vaimne teejuht, kes ühendab teadlase oskused jooga ja meditatsiooni tervendavate kogemustega.


Kuidas meditatiivne tervendamine Meditative Healing™ abistab:

*tervendab füüsilise keha, meele ja emotsionaalkeha vaevusi ning valusid *eemaldab depressiooni ning „läbipõlemise“ järelmõjusid *leevendab ärevust ja stressi ning lahustab aja jooksul neid põhjustanud mustrid *aitab üle saada emotsionaalsetest traumadest ja psühholoogilisest valust *hõlbustab vaimset selgust ja suurendab teadlikkust *aitab saavutada paremat ja sügavamat und *parandab üldist tervist ja elujõu taset *tugevdab sisemist rahu *tõhustab isiklikku vaimset arengut


Meditatiivse tervendamise seansid toimuvad Mõisa 4,Al Mare Ärimaja, 8 korrus, Urban Yogini Stuudio

Seansside ajad:

10:30 -11:30

11:30 - 12:30

12:30 - 13:30

14:00 - 15:00

15:00 - 16:00

16:00 - 17:00

Vajadusel osaleb seansil tõlk (energiapanuse sees)

Sõltuvalt Meditative Healing™ seansil osaleja eripärast võib inimene võtta ühe seansi mõne aja tagant või järjestikuseid seansse pikema aja tagant. Meditative Healing™ tervendamise mõju ja tagajärjed on iga juhtumi puhul erinevad.

Märkus: Meditative Healing™ ole meditsiiniline nõu, praktika või imerohi, vaid pigem alternatiivne või toetav tee tervise ja tasakaalu juurde.


Aja broneerimiseks palun kirjuta: margitkurm@gmail.com, Margit Kurm või

helista 5666 5956. Seansi energiapanus on 95 €.


bottom of page