top of page

Ühendus esivanematega. 7 põlve. 6.-7. august 2022

Elame energiaajastul. Oleme tundlikumad ja vastuvõtlikumad. Tahame ennast sügavamalt tundma õppida, olla kooskõlas oma tõelise olemuse ja väega. Üks osa Sinu väest on Sinu esivanemad. Kui teievahelised energiasidemed on tugevad ja terved, siis tunned end enesekindla ja toetatuna. Paljudes pärimustes on tallel, et pead teadma oma suguvõsa 7 põlvkonda - 126 esivanemat. Igal esivanemate põlvkonnal on sinu elus kindlad ülesanded. Saamaks aru, kuidas iga sugupõlv sind mõjutab, pead teadma, kes nad olid ja kuidas elasid. Miks just 7 põlve? Sest kuni 7-da põlvkonnani säilib pärilikkus. Oled oma esivanemate vili - lahendamata probleemid, psühholoogilised arhetüübid, käitumismustrid jms päranduvad edasi. Teadvusta aga ka positiivset, tunnista tänulikult oma andeid ja omadusi kui esivanemate kingitusi. Tervendades juuri, leiad üles oma väe, mis on Sinu ainuomane panus pärilikku ning tervenevad sugupõlved nii ajas ees kui taga. Sina oled alus ja algus järgnevatele põlvkondadele. Sinust algab kõik, Sina saad muuta! Õpitoas „Ühendus esivanematega. 7 põlve“: • valmistad keha ja meele joogaga ette, et olla avatud ja vastuvõtlik • saad teadlikuks 7 põlvkonna ülesannetest • teed diagnostikat, millises põlvkonnas võivad olla probleemid • õpid ja koged puhastavaid-tervendavaid meditatsioone • leiad esivanematega ühenduse loomiseks abi loodusest (muuhulgas töötad individuaalse taimega ja valmistad taimevee) • õpid kaardistama oma 7 põlve (kirikukirjed, hingeloendid, DNA testid jms)

6.- 7. august on aeg, mis on energeetiliselt sobiv oma juurtega tegelemiseks. Kohtume põlises Videviku talus Anija vallas. Ettevalmistuseks pane esivanemate kohta kirja nii palju infot kui hetkel tead. Kus nad elasid, mis olid nende nimed, võimalusel ka daatumid. Võib lisada ka laste nimed ja muud iseloomustavat - lugu, amet, elukutse, anded jms.

Osaluspanus 250 eurot. Tasu sisaldab ka taimekulinaaria toidukordi.

Palun kinnita oma osalemist ja saa ka rohkem teavet kirjutades tiinaramdas@gmail.com ja tasu ettemaks 50 eurot 29. juuliks SWEDBANK arvele EE062200221054286866 Hingevärava Heli MTÜ, selgitusse oma nimi ja "esivanemad", mis kindlustab koha laagris.

Kohale pääseb ka rongiga Kehrasse sõites. Õpitoa viivad läbi joogaõpetajad Margit Kurm (Taranbir) ja Tiina Pappel (Shabad Atma)
Comments


bottom of page